LatestNews

Program do projektowania CAD Kuchnie, CAD Decor, CAD Wnętrza

Program do projektowania CAD Kuchnie, CAD Decor, CAD Wnętrza

Program Net Design umożliwi Ci zaprojektowanie, aranżację i wycenę Twojego wnętrza on-line. Za pomocą przestrzennej prezentacji oraz nieograniczonej możliwości poruszania się w projektowanym wnętrzu uzyskasz realistyczny obraz z kolorami, fakturami i przestrzennymi modelami. Łatwość obsługi i nieograniczony dostęp dla każdego za darmo to na pewno największe zalety tego programu.

Z projektowania Online korzystasz dzięki firmie Cad Projekt K&A

Program do projektowania to całkowicie polski program do projektowania mebli i aranżacji wnętrz z natychmiastową trójwymiarową wizualizacją sceny. Wyróżnia się on prostotą obsługi i profesjonalizmem rozwiązań, przejrzystością interfejsu i mnogością narzędzi, możliwością budowy własnych bibliotek i korzystania z licznych gotowych modułów. W każdej chwili program udostępnia aktualizowany automatycznie raport formatek i elementów, wycenę projektu, rzuty z wymiarowaniem, możliwość dowolnego wydruku. Program jest w pełni samodzielny, wymaga jedynie komputera z zainstalowanym systemem Windows i drukarki.

Program do projektowania znajduje zastosowanie na wszystkich tych etapach procesu produkcji mebli, na których użytkownik chce unowocześnić swoją pracę w oparciu o osięgnięcia techniki komputerowej. I tak Program do projektowania można używać do projektowania mebli “od zera”, do budowy własnej biblioteki, do planowania zaopatrzenia w produkcji, do aranżacji wnętrz czy wreszcie do wspomagania w sprzedaży bezpośredniej – na każdym z tych etapów dostępna jest natychmiastowa wizualizacja, różne rodzaje widoków, wycena i raporty. Dzięki temu program ten sprawdza się zarówno w małych jedno- czy kilkuosobowych firmach i salonach sprzedaży, jak i w dużych fabrykach posiadających sieci własnych sklepów i duże ośrodki produkcyjne. Prostota obsługi (większość operacji można wykonać przy pomocy myszki), szybkość działania oraz ciągła możliwość wprowadzania zmian w projekcie znakomicie ułatwia życie producentom i sprzedawcom mebli.

Chcąc mieć funkcjonalną kuchnie, już na etapie jej projektowania, należy zadać sobie kilka istotnych pytań. Po pierwsze primo – do czego owe pomieszczenie będzie nam służyło tzn. czy będzie to miejsce wyłącznie robocze czy też będzie miejscem spotkań, biesiad etc. Po drugie primo – kto będzie użytkownikiem kuchni, czyli kto, kiedy i jak spędza w niej czas.

Tak już jest ten świat skonstruowany, że mimo naszych najszczerszych chęci, ( czytaj: wypędzania, grożenia) do kuchni „zlatują” wszyscy domownicy. Ta zagadka jeszcze nie została rozwiązana lecz faktem jest, że „pokój schadzek” jest eksploatowany prawie 24h na dobę pod każdym względem.
Pierwsze kroki.
Przyjmijmy więc, że nasza kuchnia będzie spełniała funkcje praktyczne i socjalne.
Na początek: lokalizacja. Usytuowanie kuchni – projektowanie kuchni – powinno znajdować się jak najbliżej wejścia do domu, holu, przedpokoju czy korytarzu Unikajmy wejścia do kuchni przez inne pomieszczenia. Jeżeli jest to niemożliwe to przynajmniej wyznaczmy jasny trakt komunikacyjny, poprzez odpowiednie ustawienie mebli bądź przez wprowadzenie innego rodzaju posadzki (najlepiej łatwo zmywalnej).
Jeśli chodzi o strony świata, to najlepiej umiejscowić kuchnie po stronie północnej (tak jak wejście do domu). Wtedy do pomieszczenia dociera światło, a kuchnia nie jest nagrzewana przez słońce. Gdyby jednak kuchnia „stała” od południa, wtedy ustawmy sprzęty jak najdalej od okien i zainwestujmy w sztuczne oświetlenie.